Porażka Jaroty mimo prowadzenia

Porażka Jaroty mimo prowadzenia - Zdjęcie główne

To nie była szczęśliwa sobota dla piłkarzy Jaroty Jarocin.

Od porażki rozpoczęli serię meczów z trudnymi przeciwnikami piłkarze JKS-u. Po zeszłotygodniowej kompromitacji w spotkaniu z Unią Solec Kujawski (0:6) przyszedł czas na wyjazdowy mecz z Kotwicą Kołobrzeg.

Mimo szybkiego objęcia prowadzenia po golu Dominika Chromińskiego, nasi zawodnicy nie byli w stanie utrzymać korzystnego wyniku nawet do przerwy. Fiaskiem kończyły się także próby podwyższenia rezultatu. Rywalom wystarczyło raptem 15 minut, żeby zaaplikować nam trzy bramki. Dwie padły jeszcze w pierwszej połowie, a kolejna tuż po wznowieniu gry.

Jarota Jarocin odniosła tym samym drugą porażkę z rzędu i ósmą w sezonie. Po 14 kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie.

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3:1 (2:1)
0:1 - Dominik Chromiński (5.)
1:1 - Michał Danilczyk (34.)
2:1 - Tomasz Wypij (45.)
3:1 - Łukasz Włodarczyk (50.)

Jarota: Sebastian Kmiecik - Jakub Czapliński, Piotr Garbarek, Gerard Boruń, Piotr Skokowski, Krzysztof Matuszak (9. Damian Sierant), Jakub Nowak, Dominik Pawłowski (55. Miłosz Kowalski), Dominik Chromiński, Mateusz Dunaj, Evans Frimpong

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".