10:38 / 23.01.2020

Powiat. 15 punktów posiedzenia w 15 minut [AKTUALIZACJA]

Powiat. 15 punktów posiedzenia w 15 minut [AKTUALIZACJA]

fot. A. Konieczna

Radni powiatu jarocińskiego spotykają się na kolejnym - dwudziestym czwartym posiedzeniu. W programie obrad znalazło się piętnaście punktów. Nad czym dokładnie będą pracowali reprezentanci mieszkańców powiatu jarocińskiego?

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Otóż wysłuchają pięciu sprawozdań - między innymi starosty i przewodniczącego rady z ich działalności w okresie międzysesyjnym.

 

 

[tłumy ludzi przyszli przerejestrować samochpód i nie tylko - czy potrzebnie tam stoją - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Poza tym przegłosowane zostaną trzy projekty uchwał: w sprawie dofinansowania zawodowego nauczycieli w 2020 roku, w sprawie zmian w tegorocznym budżecie powiatu oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej.

 

 

[są pieniądze na usuwanie i wywóz azbestu - szczegóły TUTAJ]

 

 

Posiedzenie odbędzie się dzisiaj - 23 stycznia, początek o godzinie 15.00 w sali Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Wstęp wolny.

 

[AKTUALIZACJA 15.15]

 

W ciągu 15 minut od rozpoczęcia radni zrealizowali cały - 15-punktowy program obrad i zakończyli posiedzenie. 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%