› Aktualności
15:13 / 26.07.2018

Prace sezonowe. Gdzie można zarobić szybko i dobrze? Znacie takie miejsca?

Prace sezonowe. Gdzie można zarobić szybko i dobrze? Znacie takie miejsca?

Jarocin. Praca Jarocin. Praca sezonowa w Jarocinie. Praca dorywcza. Szybka praca w Jarocinie. Jak znaleźć pracę sezonową w Jarocinie?

 

 

R E K L A M A

Okres wakacyjny wielu ludziom kojarzy się z wypoczynkiem i urlopem. Jednak nie wszystkim. Większość dorosłych w tym czasie pracuje, lecz nie tylko oni. Uczniowie mają okazję do zarobienia pieniędzy.

 

 

Jednak gdzie można znaleźć zatrudnienie dla nieletniego w naszej okolicy? Na jednym z serwisów społecznościowych znaleźliśmy kilka ofert pracy. Są to dosyć popularne wśród młodzieży profesje, na przykład zbieranie pomidorów czy ogrodnictwo [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

 

 

Nie brakuje również poważniejszych zajęć, jak choćby lektor języka angielskiego! Wraz z zawodem zmieniają się również zarobki: niepełnoletni może zarobić od 5 do nawet 45 złotych za godzinę w zależności miejsca pracy. Za obrywanie pomidorów płacą znacznie mniej niż za np. pomaganie na budowie.

 

 

Czy w Jarocinie, okolicy łatwo znaleźć dobrze płatną pracę sezonową? Czy chętnie zatrudnia się niepełnoletnich? A może prace sezonowe opanowali przybysze zza wschodniej granicy?

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A