› Sport i rekreacja
09:00 / 01.12.2018

Prawie 60 osób na rowerach jechało w Jarocińskim Ośrodku Kultury

Prawie 60 osób na rowerach jechało w Jarocińskim Ośrodku Kultury

fot. Atlas Fitness Club/Maraton Spinning 2018/AVF Studio

Jarocin. Atlas Fitness Club. JOK. Jarociński Ośrodek Kultury. Spinning. Maraton Spinningowy w Jarocinie.

 

R E K L A M A

 

 

Maraton spinningowy zorganizowany po raz kolejny przez Atlas Fitness Club w Jarocine trwał aż 3 godziny. W piątkowy (23 listopada) wieczór w rytmie muzyki lat 80 na rowerach jechało prawie 60 osób w sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Kolorowe stroje, światła i klimatycznie przystrojone wnętrze na pewno sprawiły, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają ten wieczór na bardzo długo.

 

Co to jest spinning? To energiczna jazda na rowerach stacjonarnych w grupie przy odpowiednio dobranej muzyce przez prowadzącego zajęcia dj’a. Towarzyszy temu na pewno wysiłek i hektolitry potu, ale przede wszystkim świetna zabawa i przekraczanie własnych barier.

 

Ta forma aktywności jest treningiem wytrzymałościowo-kondycyjnym, który wspomaga proces odchudzania oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Dwa rajdy RoweLOVE w konkursie wojewódzkim. Mają szansę na ogólnopolski finał [KLIKNIJ]

 

Uczestnicy jadą w tempie, który dobierany jest przez instruktora. Celem jest, aby tempo jazdy wiązało się z pokonywaniem naturalnego ukształtowania terenu, a moc i tempo pedałowania dyktowana jest rytmem muzyki.

 

Dla zainteresowanych, zajęcia ze spinningu odbywają się dwa razy w tygodniu w jarocińskim Atlasie.

Już 8 grudnia w Pleszewie na Hali Sportowej przy ul. Bolesława Krzywoustego 4 odbędzie się Mikołajkowy Maraton Fitness. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 637475393, 513360015.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A