› Kultura i Rozrywka
11:52 / 26.03.2020

[Premiera] Jarociniacy w klipie RAP LOKAL AFTER!

[Premiera] Jarociniacy w klipie RAP LOKAL AFTER!

fot. Screenshot/Youtube

Jarocin. Rap Lokal After. Premiera teledysku pierwszej odsłony Rap Lokal After! Znaleźli się w nim artyści z Jarocina.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

Parę dni temu miała miejsce premiera klipu w ramach akcji „Rap Lokal After”. Tym razem najlepsi wykonawcy z każdego miasta wystąpili razem we wspólnym klipie kręconym w Pabianicach.

Przypomnijmy, że „Rap Lokal” to ogólnopolska akcja charytatywna, która powstała w 2016 roku, kiedy to raper ESTE razem z lokalnymi artystami w Pabianicach zorganizowali koncert hip-hopowy oraz zbiórkę pieniędzy dla Łukasza, który porusza się na wózku inwalidzkim. Akcja cieszyła się bardzo ciepłym odzewem, przez co organizatorzy postanowili rozszerzyć wydarzenie o kolejne miasta.

 

- Idea jest prosta - mówi ESTE, założyciel akcji - nagrywamy piosenkę z klipem promującą talenty i piękno danego miasto, a potem gramy tam koncert, na którym wspieramy lokalnie potrzebujących. Muzyka oraz klip pełnią role promocyjną, ale również odkyrwa nowe talenty. Na naszym koncie mamy imprezy w Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie oraz Chorzowie - dodaje artysta.

 

ZOBACZ WYWIAD Z SZAŁKIEM I ZUZĄ KULKĄ – ZWYCIĘZCAMI AKCJI, KTÓRZY REPREZENTOWALI JAROCIN W RAP LOKAL AFTER [KLIKNIJ]

 

- Rap Lokal After powstał w celu promocyjnym, chcemy żeby ten klip poszerzył zasięg naszych działań. Dzięki temu więcej ludzi się o nas dowie. Będziemy mogli dotrzeć bardziej do osób, którzy później będą mogli przekazać swoje środki w przyszłych „rap lokalach” - mówi przed naszą kamerą Szałek Słowa Ulic, jarociński raper i zwycięzca głosowania na Facebook’u.

Premiera klipu odbyła się po uzbieraniu 2000 polubień pod postem z zapowiedzią teledysku. Oficjalnie teledysk został wypuszczony do sieci 17 marca 2020.

 

Zobaczcie klip!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART