19:11 / 26.12.2018

Premiera książki: Historia pisana gospodarczym sukcesem [ZDJĘCIA]

Premiera książki: Historia pisana gospodarczym sukcesem [ZDJĘCIA]

fot. Bartek Nawrocki

W związku z przypadająca w tym roku 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, Południowa Oficyna Wydawnicza, wydawca między innymi Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl -  przygotowała wyjątkową publikację – Nasza Niepodległa, dokumentującą osiągnięcia gospodarcze przedsiębiorstw i różnorodnych firm z naszego regionu w suwerennej Polsce.

 

Opisane zostały historię kilkudziesięciu przedsiębiorstw z ziemi jarocińskiej, które zmagając się z trudnościami, pokonując przeszkody, osiągnęły nie tylko lokalny, ale także ogólnopolski i europejski sukces.

 

Dzień 27 grudnia to wyjątkowa data w historii Polski, rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie, które nierozerwalnie wpisało się w historię Jarocina i jego mieszkańców.

 

R E K L A M A

Autorzy publikacji zabiorą czytelnika w niezwykłą podróż w czasie, nie tylko dzięki spisanej historii, ale także unikatowym zdjęciom, które w niepowtarzalny sposób obrazują rozwój i postęp. Są swoistą podróżą w czasie, pokazującą drogę jaką pokonali ci, których dziś nazywamy ludźmi sukcesu.

 

Wydawcy zaplanowali premierę książki na dzień 27 grudnia 2018, by w ten szczególny sposób uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości związane z tym wydarzeniem odbędą się tego dnia w siedzibie Południowej Oficyny Wydawniczej o godz. 18.00. 

 

Pokażemy relację WIDEO z tego wydarzenia. ZAPRASZAMY

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 34