Przerwana fatalna passa - remis z Elaną

Przerwana fatalna passa - remis z Elaną - Zdjęcie główne

Po czterech porażkach piłkarze Jaroty w końcu wywalczyli punkt. Na własnym boisku zremisowali 2:2 z Elaną Toruń. Bohaterem gospodarzy był Krzysztof Bartoszak zdobywca obu bramek.

Pierwsza połowa nie zapowiadała, że Jarota przełamie złą passę. Po dwóch trafieniach Łukasza Grube Elana prowadziła 2:0. W drugiej połowie jarociniacy zagrali zdecydowanie lepiej i zdołali doprowadzić do remisu. W doliczonym czasie gry Krzysztof Bartoszak mógł zdobyć swą trzecią bramkę, ale z kilku metrów fatalnie przestrzelił. - Trochę się "podpaliłem", poczułem trzecią bramkę, źle ułożyłem stopę i przestrzeliłem - mówił po meczu Bartoszak.

Czesław Owczarek był zadowolony z remisu, gdyż w końcu udało mu się złamać zaczarowaną barierę 200 punktów zdobytych z Jarotą.

Więcej o meczu w Gazecie Jarocińskiej.

Jarota Jarocin - Elana Toruń 2:2 (0:2)

0:1 - Łukasz Grube - z rzutu wolnego (2.)
0:2 - Łukasz Grube (45.+1)
1:2 - Krzysztof Bartoszak, po dośrodkowaniu Dariusza Jurackiego z rzutu rożnego (52.)
2:2 - Krzysztof Bartoszak, po podaniu Pawła Majusiaka (82.)

Jarota: Dariusz Brzostowski, Hubert Oczkowski, Piotr Garbarek, Dawid Piróg, Krzysztof Czabański, Grzegorz Idzikowski, Adam Łagiewka (30. Mateusz Śliwa), Krzysztof Gościniak, Karol Danielak (74. Paweł Majusiak), Krzysztof Bartoszak, Dariusz Juracki (88. Michał Bryll)

Elana: Przemysław Kryszak, Dawid Zamiatowski, Rafał Więckowski, Wojciech Świderek, Bartosz Dreszler, Marcin Trojanowski (70. Jakub Woropajew), Łukasz Grube, Adam Młodzieniak Mariusz Sobolewski, Wiaczesław Zamara (46. Maciej Melerski), Daniel Onyekachi (76. Łukasz Drwięga)

Żółte kartki: Daniel Onyekachi, Rafał Więckowski (Elana)