› Kobieta i dziecko
10:09 / 16.05.2016

Prześlij zdjęcie najlepszej mamy i wygraj dla niej prezent!

Prześlij zdjęcie najlepszej mamy i wygraj dla niej prezent!

fot. Fotolia.com

Na prośbę naszych czytelniczek i czytelników o dwa dni przedłużamy termin nadsyłania zdjęć na konkurs zorganizowany z okazji nadchodzącego Dnia Matki.

Twoja mama jest najlepsza na świecie? Twoja żona świetnie radzi sobie z dziećmi? A może sama uważasz, że jesteś najlepszą mamą na świecie? Pokażcie to! Prześlijcie na adres plebiscyt@jarocinska.pl zdjęcie przedstawiające najlepszą mamę i wygrywajcie prezenty dla niej i jej dzieci.

W środę na naszym portalu ruszy głosowanie. Mama, która znajdzie się na najpopularniejszym zdjęciu, otrzyma w nagrodę profesjonalną sesję fotograficzną dla siebie i dziecka/dzieci o wartości 300 zł wykonaną przez Sweet Moments Photography. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziano voucher na zakupy kosmetyków naturalnych dla mamy i dziecka o wartości 100 zł do zrealizowania w Mydlarni (Jarocin, ul. Śródmiejska 26). Trzecie miejsce nagrodzimy voucherem na usługi fryzjerskie o wartości 50 zł dla mamy i dziecka w Salonie Beauty – mama, tata i ja (Jarocin, ul. Św. Ducha 53).

Osoby zgłaszające zdjęcie potwierdzają jednocześnie, że znają i akceptują Regulamin konkursu oraz posiadają zgodę na publikację wszystkich osób znajdujących się na fotografii.

Uczestnik/uczestniczka konkursu może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Fotografie należy nadsyłać na adres e-mail plebiscyt@jarocinska.pl lub dostarczyć osobiście na nośniku cyfrowym (CD/DVD/pendrive) do siedziby organizatora: Redakcja Portalu Jarocinska.pl, ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin. Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie imię i nazwisko lub imiona i nazwiska osób znajdujących się na zdjęciu oraz krótki opis zdjęcia (np. kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach zostało wykonane). W wiadomości e-mail lub w pliku na nośniku cyfrowym należy dodatkowo podać imię i nazwisko osoby, która zgłasza zdjęcie do konkursu oraz numer telefonu tej osoby.

Najważniejsze terminy:

R E K L A M A

a) pierwszy etap – zgłaszanie zdjęć (do 17 maja 2016)

b) drugi etap – głosowanie na stronie www.jarocinska.pl (od 18 maja 2016 do 25 maja 2016)

c) trzeci etap – ogłoszenie wyników (26 maja)

Przeczytaj TUTAJ regulamin konkursu

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A