› Aktualności
12:30 / 09.03.2020

Przyjdź i wygraj w wiosennym Turnieju Charytatywnym

Przyjdź i wygraj w wiosennym Turnieju Charytatywnym

fot. zdjęcie pogladowe

Żerków. Wiosenny Turniej Charytatywny.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Już niedługo, bo 21 marca o godz. 17.00 w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym odbędzie się Wiosenny Turniej Charytatywny. Organizatorem imprezy jest Fundacja „Zerknij Tu”.

 

Czytaj również: Urzędnicy nie dostaną podwyżek.

 

Cel imprezy jest bardzo szczytny, bowiem fundacja postanowiła wesprzeć Akcję Wesołych Ogrodników organizowaną przez Fundację "Ogród Marzeń". Jak można wesprzeć wspomnianą akcję? Wystarczy wrzucić dowolną kwotę do specjalnie przygotowanych puszek lub wziąć udział licytacji przedmiotów bądź usług.

 

 

Organizatorzy przygotowali nie lada gratkę dla miłośników gier i konkurencji drużynowych: rozgrywki warcabowe, kalambury, muzyczne licytacje na teksty piosenek oraz cytaty z filmów. Drużyny mogą być koleżeńskie, firmowe bądź rodzinne, a w jej skład może wchodzić od trzech do pięciu zawodników.

 

[Gdzie chrzczono paliwo. Szczegóły czytaj TUTAJ]. 

 

Każdy z uczestników będzie mógł liczyć na drobny poczastunek, kawe oraz herbate. 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w turnieju mogą się zgłaszać pod numery telefonów: 509 157 699 lub 667 671 612 oraz za pośrednictwem profilu facebookowego fundacji.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART