› Sport i rekreacja
10:04 / 23.03.2019

Przyjechali do Nowego Miasta i zgarnęli puchar

Przyjechali do Nowego Miasta i zgarnęli puchar

fot. Organizator

Nowe Miasto, turniej piłki nożnej, OSP, wojewódzki finał Turniej Piłki Nożnej

 

17 marca w Zespole Szkół w Nowym Mieście nad Wartą odbył się III Wojewódzki Finał Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Organizatorami turnieju byli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych PR Województwa Wielkopolskiego, Polski Związek Piłki Nożnej, Wojewódzki Związek Piłki Nożnej, OSP Nowe Miasto, ZS Nowe Miasto oraz GOK Nowe Miasto.

 

W turnieju udział wzięło 14 drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa wielkopolskiego. W zawodach 3 miejsce wywalczyła drużyna OSP Cielcza pokonując OSP Zaniemyśl. W finale OSP Kamieniec pokonał OSP Nowe Miasto 3:0. Był to udany rewanż, gdyż w zeszłym roku drużyna z Kamieńca poległa w finale z drużyną z Nowego Miasta.

 

Najskuteczniejszym strzelcem został Jakub Idziaszek z Nowego Miasta a najlepszym bramkarzem Grzegorz Zalewski z OSP Cielcza. Mecze sędziowali Krzysztof Szczotka, Ireneucz Janicki oraz Damian Mroziński. Każda z drużyn otrzymała dyplomy, puchary oraz upominki, ufundowane przez Urząd Marszałkowski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 4