› Aktualności
16:28 / 15.04.2019

Pyszne świąteczne wypieki na jubileuszowym kiermaszu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pyszne świąteczne wypieki na jubileuszowym kiermaszu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kiermasz Wielkanocny. Mazurki, baby i serniki. Świąteczne wypieki i potrawy. Występy artystyczne. Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie

X Kiermasz Wielkanocny w Jaraczewie przyciągnął spore grono zainteresowanych. Wystawy stołów oraz stoiska, na których można było kupić wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby świąteczne wykonane przez lokalnych artystów znajdowały się pod namiotem na targowisku. Na zewnątrz była scena, na której wystąpili między innymi wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie, który zorganizował kiermasz.

 

Nie zabrakło też życzeń z okazji zbliżających się świąt oraz dzielenia się jajkiem.

- Życzę, aby te święta były spędzone w miłej rodzinnej atmosferze - mówi burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała.  - Życzę zdrowia na świata i kolejne miesiące tego roku - zaznaczył włodarz gminy.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 14