› Aktualności
15:10 / 07.12.2018

Quczaj, modelka, która pracuje w Azji i Gosia, która zdobyła Elbrus. Co ich łaczy?

Quczaj, modelka, która pracuje w Azji i Gosia, która zdobyła Elbrus. Co ich łaczy?

Małgosia Bartczak zdobyła najwyższy szczyt Kaukazu. Edyta Szymczak stwierdziła, że się zasiedziała i musi coś zmienić w swoim życiu. Została modelką. Pracowała w Pekinie i Szanghaju. Oto dwie kolejne kobiety z Jarocina, które spełniają swoje marzenia. Jest między nimi również mężczyzna. Mówią o nim Qczaj.

 

R E K L A M A

 

 

 

Qczaj - niedoszły ksiądz, aktor, fryzjer, fotomodel, a dziś bardzo znany trener fitness zachęca kobiety do tego, żeby zaopiekowały się sobą. Jego hasło przewodnie to „Ukochoj się!” W najnowszym wydaniu Magazynu Ona opowiada o tym, jak sięgnął dna, ale się odbił. Dziś radzi innym, jak sobie pomóc.

 

„Ludziom, którzy gniją w problemach, mówię: wypisz sobie je na kartce, dostrzeż je i nawet jeśli będziesz miał płakać z bólu, to zrób ten pierwszy krok. Ja miałem taki moment w życiu: tonąłem w długach, pożyczałem na sterydy, wszystko przestało się układać, runęło totalnie. Sięgnąłem dna. Wydawało mi się, że atrapa, którą zbudowałem ze swojego ciała, będzie sposobem na życie, ale to było tylko złudzenie. Mówię o tym otwarcie i cieszę się, że mnóstwo osób potrafi wyciągnąć z tego, co do nich mówię, narzędzia do pracy nad sobą.”

 

Małgorzata Bartczak z Jarocina pokonała strach i słabości. W Magazynie ONA opowiada o tym, jak zdobyła górę marzeń. Nie było to proste.

 

„ …nogi grzęzły w śniegu, trzeba było uważać na szczeliny wypełnione wodą. Plecak nie dawał odetchnąć, czułam się jakby miażdżył mi barki. Słońce paliło niesamowicie, ale przy postoju na dłuższą chwilę robiło się zimno. Zaciskałam zęby i noga za nogą szłam dalej - dając z siebie 150 procent. I w końcu ukazał się Elbrus w całej okazałości, trud, zmęczenie minęły w jednej sekundzie. „Jest....widzę go...mój cel!” - opowiada.

 

Edyta Szymczak z Jarocina któregoś dnia stwierdziła, że się zasiedziała i musi coś zrobić w swoim życiu. Wróciła do szkolnych marzeń i rozpoczęła przygodę z modelingiem, ale nie jest to tylko piękna przygoda. Ma wiele ciemnych stron. Edyta opowiada o tym w zimowym wydaniu Magazynu Ona.

 

„Na planie musisz przestać traktować swoje ciało osobiście, jest twoim narzędziem pracy. Niewiele ma się do powodzenia. Stoi się na zdjęciach, podchodzi makijażysta i niechcący włoży palec do oka, stylista poprawi pierś w sukience, nie pyta. Trzeba się nauczyć ogromnego dystansu do siebie, wiedziałam, że tak wygląda praca modelki, a mimo to na początku ciężko było mi się z tym oswoić. Teraz już lepiej sobie z tym radzę „- mówi.

 

Wszystkie niezwykłe historie przeczytasz w najnowszym Magazynie ONA, który właśnie teraz dodany jest do „Gazety Jarocińskiej”.

W Magazynie ONA również dodatek o prezentach i konkurs. Znajdziecie też przepisy świąteczne i porady, jak się ubrać i jaki makijaż zrobić w sylwestra.

Jeśli chcecie przeczytać Magazyn ONA macie szansę kupić go tylko do poniedziałku.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A