› aktualności
19:33 / 27.01.2011

Radni i skarbniczka palili w miejscu publicznym

Radni i skarbniczka palili w miejscu publicznym
Radna Julia Rzepka, radny Juliusz Twardowski i skarbniczka Elżbieta Mnich zostali przyłapani na paleniu papierosów w miejscu publicznym - Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście.

Podczas 10-minutowej przerwy, ogłoszonej na dzisiejszej sesji, trzy osoby wyszły na korytarz, by zapalić papierosa. Nie przeszkadzał im nawet znak zakazu palenia. - Dostałeś zlecenie na mnie? - pytała fotografującego dziennikarza jedna z osób. - Nie rób mi zdjęć z fajkami, bo jak to wygląda? - kontynuowała. W końcu się poddała i ogłosiła, że dokończy palenie „na dole”. - Niech widzą! - namawiał drugi palacz.

Zakaz palenia w miejscach publicznych obowiązuje od 15 listopada. Palacz, za nieprzestrzeganie zakazu palenia, może zapłacić do 500 zł.

Kto z trójki palących od razu zgasił papierosa? Kto próbował powołać się na znajomości w redakcji „Gazety Jarocińskiej”, by subtelnie dać do zrozumienia, że dziennikarz nie powinien robić mu zdjęć? Kto okazał się być najbardziej zatwardziałym palaczem? Czytaj już wkrótce w "GJ".

(kg)

Fot. Karol Górski


0
0
oceń tekst 0 głosów 0%