› Aktualności
20:51 / 27.08.2019

Rak płuc z przerzutami. Potrzebne wsparcie dla męża przewodniczącej osiedla

Rak płuc z przerzutami. Potrzebne wsparcie dla męża przewodniczącej osiedla

Karolina Filipczak-Jerszyńska, która zawsze aktywnie działała dla innych, potrzebuje pieniędzy na leczenie męża.

 

 

Zbiórka dla Eugeniusza Filipczaka prowadzona jest za pośrednictwem www.zrzutka.pl.

 

"Walczy on z rakiem płuc z przerzutami do wątroby, węzłów chłonnych i do głowy. Z głowy przerzut został wycięty skutkiem tego mąż ma problemy z pamięcią i zachowanie równowagi. Leczenie z NFZ jest nie wystarczające. Aby walczyć, musimy mieć na to pieniążki. Ja z racji tego, iż mąż nie może egzystować sam, nie mogę podjąć żadnej pracy. Na utrzymaniu mamy jeszcze 14-letniego syna. Bardzo prosimy o wsparcie" - napisała Karolina Filipczak-Jerszyńska, która jest przewodniczącą os. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

 

O chorobie dowiedzieli się w maju zeszłego roku. Po operacji i wysłaniu wycinka do badań histopatologicznych, okazało się, że nowotwór jest złośliwy i nieoperacyjny, dlatego pozostaje jedynie leczenie chemią. Ten rodzaj terapii nie przynosi na razie żadnych efektów. Bliscy chcieliby, aby pan Eugeniusz zaczął zastosować olejki CBD, lecz ich cena przerasta znacznie możliwości domowego budżetu.

 

Na leczenie potrzeba 10 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać nieco ponad 1.200 zł. Do końca zbiórki zostały 34 dni. Jeśli ktoś chciałby pomóc wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ.

 

 

20
0
oceń tekst 20 głosów 100%