› Aktualności
12:32 / 06.09.2019

Rannego motocyklistę śmigłowcem przetransportowano do szpitala

Rannego motocyklistę śmigłowcem przetransportowano do szpitala

Służby ratunkowe i policja mają dzisiaj pracowity dzień. Po godzinie 10.00 interweniowały na ul. Wrocławskiej, gdzie doszło do potrącenia pieszej.

 

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

- 81-letnia kobieta, idąc w kierunku Rynku, została potrącona przez jadącego chodnikiem w tym samym kierunku rowerzystę. Nieznany cyklista w wieku około 60 lat odjechał z miejsca zdarzenia – relacjonuje asp. Maciej Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Teraz pracują na drodze z Wilkowyi w kierunku Bachorzewa, gdzie doszło do zderzenia motocyklisty i samochodu osobowego. Ze wstępnych informacji wynika, że jadący jednośladem doznał urazu nogi.   

 

Na miejscu zdarzenia są Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy z JRG Jarocin i OSP Wilkowyja. Okoliczności wypadku ustala policja.

 

[AKTUALIZACJA 16:00]    

 

 
 Policja podała pierwsze ustalenia odnośnie zdarzenia.

 
Na łuku ulicy Iwaszkiewicza doszło do zderzenia volkswagena i motocyklisty. Poszkodowany motocyklista śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przewieziony do szpitala w Poznaniu – informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 


Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Są mieszkańcami gminy Jarocin.  Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

 

[AKTUALIZACJA]

 

Policja podała kolejne ustalenia odnośnie wypadku.

 


29-latek z gminy Jarocin, kierując volkswagen, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z 22-latkiem jadącym motocyklem.

Motocyklista został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy samochodu prawo jazdy. Jak ustalono, 22-latek nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem.

 


To już druga misja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w tym tygodniu na naszym terenie. We wtorek załoga Ratownika 21 wylądowała w Żerkowie [ZOBACZ TUTAJ]         

 

 

 

Czytaj również: Tak pędził jaguarem, że stracił prawo jazdy [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020