› Aktualności
14:42 / 01.10.2018

Ręka Piotrusia może być sprawna, ale trzeba zebrać prawie 15 tysięcy złotych

Ręka Piotrusia może być sprawna, ale trzeba zebrać prawie 15 tysięcy złotych

fot. Archiwum rodzinne

5-letni Piotruś Makusiewicz z Witaszyc ma szansę na to, że jego rączka będzie wreszcie sprawna. Aby było to możliwe trzeba zebrać w krótkim czasie prawie 15 tys. zł.

R E K L A M A

 

 

Do porażenia splotu ramiennego doszło w trakcie porodu. Piotruś zaklinował się barkiem o spojenie łonowe. Początkowo twierdzono, że rączka zawinęła się w pępowinę i że wszystko będzie z nią dobrze. Niestety, nie było i nie jest do dzisiaj. Piotruś w tej chwili nie może wykonać ruchów w bok ani w tył. Dzięki operacji polepszy się chwytność paluszków i dłoni. Dzięki pomocy życzliwych ludzi przeszedł już lata rehabilitacji.

 

Termin operacji w niemieckiej klinice w Akwizgranie wyznaczono na 18 października, więc rodzina ma już bardzo mało czasu na zebranie potrzebnej kwoty. Wierzą jednak, że i tym razem ludzie otworzą swoje serca i portfele.

 

Piotruś jest podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń i Fundacji Otwarte Ramiona, a zbiórka odbywa się za pośrednictwem portalu siepomaga.pl [KLIKNIJ TUTAJ] można pomóc robiąc przelew, ale i wysyłając sms za 2,46 zł.

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A