› Aktualności
15:09 / 16.05.2018

Rekordowy rajd RoveLOVE. Lista uczestników zamknięta w pierwszym dniu zapisów

Rekordowy rajd RoveLOVE. Lista uczestników zamknięta w pierwszym dniu zapisów

fot. RoveLOVE Jarocin

365 rowerzystów wyjechało w niedzielę na liczącą 22 kilometry trasę IV Zakręconego Rajdu Rowerowego, który organizowany jest przez Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin.

R E K L A M A

 

Lista uczestników Zakręconego Rajdu musiała zostać zamknięta w pierwszym dniu zapisów, bo liczba chętnych znacznie przekraczała możliwości nie tyle organizatorów, co planetarium w Potarzycy, które było jedną z atrakcji na trasie.

 

Rajd przebiegał przez 2 gminy - Jarocin i Jaraczewo. Był przystanek nad zalewem w Roszkowie, gdzie Ilona Kaczmarek i Michał Żabiński ze Stowarzyszenia "Jedność" zapoznali wszystkich uczestników z tematem Powstania Wielkopolskiego i Jarocińskich Latających Kompanii, a także w Rusku i w Potarzycy. Na uczestników czekało wiele atrakcji m.in. losowanie rowerów i wielu innych nagród. Całą trasę IV Zakręconego Rajdu Rowerowego zabezpieczali strażacy z OSP Jarocin, a na mecie wszystkich przywitała jednostka OSP Potarzyca, która czuwała też nad bezpieczeństwem osób wyjeżdżających. W trakcie finału odbył się pokaz tańca w wykonaniu podopiecznych Arlety Piotrowskiej oraz występ zespołu „Senders”.

 

Jak co roku został zorganizowany konkurs na „fotkę z trasy”. Nagrodzone zdjęcia można znaleźć na profilu facebookowym RoveLOVE. Po raz pierwszy członkowie stowarzyszenia samodzielnie przygotowali film z trasy.

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A