09:20 / 11.09.2019

Rewolucyjna zmiana opłat w JLA - radni zwołani do ratusza [AKTUALIZACJA]

Rewolucyjna zmiana opłat w JLA - radni zwołani do ratusza [AKTUALIZACJA]

Tylko dziewięć punktów ma program nadzwyczajnego posiedzenia Rady Miejskiej Jarocina. Wśród nich jest aż siedem projektów uchwał. Jeden dotyczy istotnych zmian w cenach biletów jarocińskich „emek”.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Posiedzenie Rady Miejskiej Jarocina zwołał w trybie nadzwyczajnym przewodniczący Rajmund Banaszyński na wniosek podpisany przez wiceburmistrza Bartosza Walczaka.

 

 

[jarocińska kultura i oświata ma nowego dyrektora - szczegóły TUTAJ]

 

 

W programie znalazło się siedem projektów uchwał. Radni będą między innymi debatować nad regulaminem wynagradzania nauczycieli w szkołach publicznych na terenie gminy Jarocin oraz przyznawania im dodatku za wysługę lat, za warunki pracy, funkcyjnego i motywacyjnego.

 

 

Bardzo istotny dla mieszkańców jest projekt uchwały dotyczącej dość rewolucyjnych zmian w systemie opłat za usługi świadczone przez Jarocińskie Linię Autobusowe. Polegają one na wprowadzeniu nowych rodzajów biletów jarocińskich „emek” i nowego podziału na strefy obszaru objętego komunikacją JLA. O wszystkie te zmiany wniskowała gminna spółka komunikacyjna. Teraz czekają one na zatwierdzenie przez radnych.

 

 

[dodatkowe mieszkania chronione w Jarocinie i przeprowadzka ŚDS-u - zobacz szczegóły TUTAJ]

 

 

Posiedzenie rady miejskiej odbędzie się dzisiaj - 11 września, początek o godzinie 15.00 w sali sesyjnej jarocińskiego ratusza. Wstęp wolny.

 

 

[AKTUALIZACJA]

 

Radi zakończyli obrady. Po długiej dyskusji przyjęli zminy w systemie funkcjonowania i korzystania z miejskiego transportu autobusowego. Szczegóły już wkrótce na łamach "Gazety Jarocińskiej i na stronie jarocinska.pl.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020