› Kultura i Rozrywka
12:33 / 12.07.2018

Rowerowy rajd po Jarocinie w najbliższą sobotę

Rowerowy rajd po Jarocinie w najbliższą sobotę

2. edycja festiwaLOVEJ Jazdy "Rockową Duszą Jarocina" odbędzie się już w najbliższą sobotę. W rajdzie po mieście mogą wziąć udział nie tylko uczestnicy Jarocin Festiwalu, choć to głównie z myślą o nich organizowana jest ta impreza.

 

R E K L A M A

 

W trakcie przejażdżki będzie można odwiedzić kultowe miejsca, związane z historią festiwalu rockowego, a także zobaczyć murale, których tematyka również nawiązuje do tej imprezy i jej historii. Grupy z jarocińskiego rynku w sobotę 14 lipca wyruszą o godz. 11.00 i 13.00. Przejazd ma trwać około 1,5 godziny.

Jeśli ktoś nie dysponuje rowerem, to żaden problem. Dzięki współpracy z Zakładem Aktywności Zawodowej Promyk  z Żerkowa, stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin będzie mogło je wypożyczyć uczestnikom festiwalu za darmo (na podstawie  opaski). W rajdzie mogą też wziąć udział mieszkańcy Jarocina. Jedynym wymogiem od osób, które chcą wziąć udział w rajdzie rowerowym, jest trzeźwość.Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko pod opieką osób pełnoletnich. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/617773001920799/

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A