› Sport i rekreacja
18:15 / 11.06.2018

Rywalizowali o Puchar Mariana. Zawody w 10. rocznicę śmierci komendanta

Rywalizowali o Puchar Mariana. Zawody w 10. rocznicę śmierci komendanta

Dwudziestu czterech wędkarzy wzięło udział w zawodach zorganizowanych nad zalewem w Roszkowie przez koło Polskiego Związku Wędkarskiego Jarocin-Miasto. Impreza poświęcona była pamięci Mariana Szczepańskiego, komendanta Społecznej Straży Rybackiej, który zmarł 1 czerwca 2008 roku.

 

R E K L A M A

 

Na podsumowaniu zawodów na stanicy w Siedleminie pojawiła się żona - Barbara Szczepańska oraz syn - Andrzej. Przedstawiciele rodziny przyznali też swoje nagrody oraz wręczyli podziękowania za kontynuowanie pamięci o Marianie Szczepańskim. Jeden z upominków otrzymała Anita Kruszwicka - jedyna dziewczyna wśród wędkarzy.  - Większość z was pewnie go nawet nie znała, ale tym bardziej się cieszę, że bierzecie udział w zawodach jego imienia. Mogę wam tylko powiedzieć, że ta woda, to było jego oczko w głowie - stwierdziła pani Barbara.

Najlepszy wynik na zawodach uzyskał wiceprezes koła - Stefan Marcinkowski, któremu udało się złowić 5 kg ryb. Tylko trzech zawodników zakończyło rywalizację z wynikiem zerowym. Szerzej o zawodach w kolejnym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

   

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A