11:42 / 27.08.2019

Policjanci spotkają się z seniorami. Mają dla nich same dobre rady

Policjanci spotkają się z seniorami. Mają dla nich same dobre rady

Jesteś seniorem albo masz wśród swoich bliskich osoby starsze - ta informacja jest dla ciebie.

 

 

Otóż w jarocińskim JOK-u odbędzie się spotkanie z policjantami i ekspertami od ruch drogowego poświęcone między innymi temu, jak odnaleźć się w miejskim ruchu, jak bezpiecznie poruszać się po drogach oraz jakich praw się domagać a jakich przepisów rzestrzegać. 

 

 

Policjanci i eksperci w dziedzinie ruchu drogowego zapraszają wszystkich seniorów na spotkanie, które odbędzie się w JOK-u (Jarocin, pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1) w środę - 28 sierpnia. Początek o godz. 9.00. Przyjdź, a wyjaśnią ci wszystkie wątpliwości.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz jakiego TUTAJ]

 

 

Eksperci przypomną seniorom - kierowcom, rowerzystom i pieszym, jak zgodnie z zasadami, prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze. W jaki sposób stosować elementy odblaskowe i dlaczego są one tak ważne.

 

 

Uczestnicy, którzy na spotkanie przyjadą rowerem, będą mogli zrobić bezpłatny przegląd swojego środka transportu oraz doposażyć go w odblask.

 

 

[produkują prąd ze śmieci - zobacz, jak to robią TUTAJ]

 

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone w ramach projektu „Senior na drodze. Pamiętaj o bezpieczeństwie”. Wstęp jest wolny, dlatego do JOK-u może przyjść każdy.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%