09:42 / 09.08.2019

Seniorzy w miejskim ruchu. Co zrobić, żeby się nie pogubić?

Seniorzy w miejskim ruchu. Co zrobić, żeby się nie pogubić?

Ruch na drogach nie tylko w mieście, ale powoli nawet na wsi, przypomina prawdziwą dżunglę. Trudno się w niej odnaleźć, zwłaszcza osobom starszym. Jesteś taką osobą i chcesz wiedzieć, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jakie masz prawa i jakie obowiązki - przyjdź na spotkanie, wyjaśnią ci twoje wątpliwości.

 

 

Policjanci i eksperci w dziedzinie ruchu drogowego zapraszają wszystkich seniorów na spotkanie, które odbędzie się w JOK-u (Jarocin, pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1) w środę - 28 sierpnia. Początek o godz. 9.00.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz jakiego TUTAJ]

 

 

Eksperci przypomną seniorom - kierowcom, rowerzystom i pieszym, jak zgodnie z zasadami, prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze. W jaki sposób stosować elementy odblaskowe i dlaczego są one tak ważne.

 

 

Uczestnicy, którzy na spotkanie przyjadą rowerem, będą mogli zrobić bezpłatny przegląd swojego środka transportu oraz doposażyć go w odblask.

 

 

[produkują prąd ze śmieci - zobacz, jak to robią TUTAJ]

 

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone w ramach projektu „Senior na drodze. Pamiętaj o bezpieczeństwie”. Wstęp jest wolny, dlatego do JOK-u może przyjść każdy.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%