› Sport i rekreacja
14:45 / 27.12.2018

Siatkarski weekend w Jarocinie

Siatkarski weekend w Jarocinie

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W najbliższy weekend kibice siatkówki w Jarocinie nie będą mogli narzekać na nudę. Od piątku do niedzieli odbędą się turnieje minisiatkówki oraz zawody w kategoriach seniorskich.

 

 

W piątek i w sobotę, tj. 28 i 29 grudnia, odbędą się łącznie trzy turnieje minisiatkówki dziewcząt. Pierwszego dnia rywalizować będą drużyny w kategoriach dwójek i trójek. Oprócz trzech zespołów gospodarza – Siatkarza Jarocin (dwie ekipy w dwójkach i jedna w trójkach) – wystartują także zespoły MKS-u Nasz Jarocin: po jednym w obu kategoriach. W sobotę rywalizować będą siatkarki w kategorii czwórek. Tutaj będziemy mieli jednego przedstawiciela – Siatkarza Jarocin. W turnieju zagrają także m.in. zespoły z Legionowa i Aleksandrowa Łódzkiego.

Dużo grania czeka nas także w niedzielę, 30 grudnia. Tego dnia zagrają zespoły w trzech kategoriach seniorskich: 3 Liga kobiet, 3 Liga mężczyzn oraz drużyny amatorskie. W tej pierwszej kategorii zobaczymy m.in. zawodniczki Siatkarza Jarocin, które w tym sezonie powróciły do ligowych zmagań i walczą o awans do fazy play-off w III lidze.

Wszystkie turnieje rozegraną zostaną w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Początek o 10.00.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%