› Aktualności
11:30 / 06.09.2019

Siłownia plenerowa już czynna

Siłownia plenerowa już czynna

fot. Organizatorzy

Otwarta Strefa Aktywności (OSA) w Boguszynku (gm. Nowe Miasto nad Wartą) oddana została do użytku.

 

Obiekt powstał w ramach programu Otwarte Strefy Aktywności (OSA) z dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie sali wiejskiej.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

- W lutym zgłosiła się do mnie pani Marta Antczak, obecnie sołtys Boguszynka z zapytaniem, czy moglibyśmy skorzystać z dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę siłowni zewnętrznej, gdyż w funduszu sołeckim ujęto takie zadanie. Na opracowanie projektu i złożenie wniosku miałem tylko tydzień czasu, ale przy wsparciu wójta, pana Aleksandra Podemskiego udało się dochować wymaganego terminu - podkreśla Wiesław Schreiber, zastępca wójta gminy Nowe Miasto nad Wartą.

 

 

Odbiór siłowni plenerowej połączonej ze strefą relaksu odbył się wczoraj. Oprócz sprzętu do ćwiczeń ustawione zostały ławki oraz stół do tenisa i do gry w szachy. Posadzono też berberysy.

 

Koszt realizacji zadania wyniósł 32.858,22 zł. Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki - 16.429,11 zł.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. I TY MOŻESZ POMÓC

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 14