› Aktualności
11:00 / 24.05.2019

SŁODZIAKI - nowa edycja!

SŁODZIAKI - nowa edycja!

fot. zdjęcie pogladowe

Słodziaki, konkurs, konkursy, zdjęcia, dzieci, nagroda

 

Słodziaki, to jeden z najpolularniejszych konkursów organizowanych na profilu FB Gazety Jarocińskiej. Nagrodziliśmy już wiele dzieci i sporo zdjęć zostało opublikowanych w na łamach naszej gazety.

 

Konkurs będzie trwał nadal, ale zmieniamy jego reguły, tak aby każdy w dowolnym czasie mógł zadecydować o uczestnictwie w nim. Zmianie uległ również regulamin konkursu i zadbaliśmy o to, aby był on dostępny dla wszystkich.

 

Co będzie nagrodą w konkursie?

Oczywiście najważniejszą nagroda będzie publikacja zdjęcia z największą liczbą reakcji na łamach Gazety Jarocińskiej oraz nasze gadżety. To w niej ostatecznie poznacie wyniki konkursu.

 

Czy warto wziąć udział w Słodziakach?

Na pewno tak. Jeżeli potrafisz to potraktować jako dobrą zabawę, to udział w konkursie może sprawi Ci wiele radości.

 

Nowe reguły konkursu więc koniecznie sie z nimi zapoznaj

1. Zdjęcie musi być wykonane samodzielnie, nie może to być fotografia profesjonalna (przysyłacie tylko jedno zdjęcie, jeśli macie więcej dzieci, możecie wziąć udział w następnych tygodniach)

2. Co tydzień ukaże się post na profilu FB Gazety Jarocińskiej pt. „Przyślij nam swego Słodziaka”. Twoim zadaniem będzie przysłać zdjęcie w ściśle określonej porze (dokładny czas będzie podany zawsze w poście).

3. Nadesłane w odpowiednim czasie zdjęcia zostaną wybrane do udziału w konkursie (wybierzemy nie więcej niż 15 fotografii).

4. W kolejnym dniu ukaże się post konkursowy z wybranymi zdjęciami. To Ty i fani naszego profilu zadecydujecie o tym, które zdjęcia wygrają. Trzeba postawić lajka lub inną reakcję. Wygrają 3 zdjęcia z największą liczba reakcji.

5. O tym kto wygrał dowiesz się z papierowego wydania Gazety Jarocińskiej.

 

Pamietaj zapoznać się z regulaminem konkursu, to w nim zapisane są wszystkie reguły.

REGULAMIN DOSTEPNY TUTAJ

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%