› zwielkopolski24
12:28 / 01.02.2019

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej DK 11/12. Fiat uderzył w ciężarówkę

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej DK 11/12. Fiat uderzył w ciężarówkę

fot. Policja

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej DK 11/12. Fiat uderzył w ciężarówkę 

 

Pleszew. Wypadek. Piekarzew. Dziś na drodze krajowej w Piekarzewie doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki.

 

 

 

 

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 11w Piekarzewie (powiat pleszewski) w okolicach skrzyżowania w stronę Kowalewa - informuje portal zpleszewa.pl. 

 

Zderzyły się ze sobą samochód osobowy oraz ciężarówka. - Chyba coś poważnego - relacjonuje nasza Czytelniczka. - Droga jest nieprzejezdna - dodaje kolejna osoba.

 

[AKTUALIZACJA, 12.42]

W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta ciężarowe i jedno osobowe. Kierowca fiata seicento - mieszkaniec powiatu pleszewskiego - poniósł śmierć na miejscu. Krajowa 11 jest zablokowana.

 

Na miejscu pojawił się prokurator.

 

[AKTUALIZACJA, 13.55]

 

- O godz. 11.30 w Piekarzewie, kierowca fiata seicento na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, zahaczył o bok samochodu ciężarowego marki Mercedes, którym kierował 43 latek, a następnie uderzył w jadący za tym pojazdem samochód ciężarowy marki DAF z naczepą, którym kierował 31 latek. Kierowca fiata był 35 latek z Pleszewa, poniósł śmierć na miejscu - relacjonuje asp. Monika Kołaska z Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. 

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 4

R E K L A M AMOBI - Akademia krasnali