Sparingowe męki Jaroty

Sparingowe męki Jaroty - Zdjęcie główne

Jarota Hotel Jarocin pokonała 3:2 występującą w leszczyńskiej klasie okręgowej Wisłę Borek Wlkp.

Niemiłosiernie męczyli się piłkarze Jaroty w pojedynku z rywalem na co dzień grającym aż trzy klasy niżej. Wisła, w której składzie znaleźć można kliku piłkarzy z „jarocińskim rodowodem”, do przerwy prowadziła 1:0, po bramce Michała Brylla.

W drugiej połowie piłkarze z Borku strzelili drugiego gola i zanosiło się na wielką sensację.

„Zmotywowani” przez trenera Araszkiewicza gracze Jaroty osiągnęli w końcu przygniatającą przewagę i ostatecznie, po dwóch golach Krzysztofa Bartoszaka i bramce Krzysztofa Czabańskiego w ostatniej minucie spotkania, wygrali 3:2.

W Jarocie testowanych było dwóch zawodników (sztab szkoleniowy nie chciał zdradzić ich nazwisk), ale najprawdopodobniej nie będą dalej sprawdzani.

Jarota Hotel Jarocin - Wisła Borek Wlkp. 3:2 (0:1)
0:1 - Michał Bryll (30.)
0:2 - Mikołaj Wojdyło (59.)
1:2 - Krzysztof Bartoszak (61.)
2:2 - Krzysztof Bartoszak (78.)
3:2 - Krzysztof Czabański (90.)

Jarota Hotel: Simon Krawczyk, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański, Miłosz Filipiak, zawodnik testowany (61. Tobiasz Konieczny), Hubert Nawrocki (46. Piotr Skokowski), Karol Danielak, zawodnik testowany, Hubert Antkowiak (46. Wojciech Kamiński), Krzysztof Bartoszak