› Konkursy
12:27 / 21.02.2018

Sportowiec i Trener Roku. Do zdobycia bonusowe punkty!!!

Sportowiec i Trener Roku. Do zdobycia bonusowe punkty!!!

Już dziś szansa na zdobycie premiowanych punktów. Wysyłając SMS-a na swojego faworyta między godziną 16:00 a 20:00 zdobywasz dla niego podwójną ilość punktów. Każdy SMS wysłany pod numer 7148 zyskuje wartość 6 punktów. Nie przegap takiej okazji!

R E K L A M A

Na profilu Gazety Jarocińskiej na facebooku znajdziecie sylwetki trenerów i sportowców, które możecie udostępniać i zwiększyć szansę na wygraną.

Dla zwycięzców mamy wspaniałe nagrody. Za uzyskanie największej ilości punktów z obu głosowań: SMS-owego oraz kuponów i zdobycie pierwszego miejsca spośród sportowców mamy voucher o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepie Wednesday, za drugie miejsce voucher o wartości 300 zł do sklepu Sport Center, a za trzecie karnet o wartości 300 zł ufundowany przez Atlas Fitnes Club do wykorzystania w siłowni oraz na basenie rekreacyjno-sportowym. Dla najpopularniejszego trenera mamy nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych. Jest o co walczyć!

Głosowanie trwa do 28 lutego do godziny 12:00. Czekamy na Wasze SMS-y i kupony. Kupony dostarczone do redakcji po godzinie 12:00 nie biorą udziału w plebiscycie.

Jeśli wpiszesz uzasadnienie swojego wyboru, również sobie dajesz szanse na upominek w formie książki lub kubka.

Jak głosować?

1. By oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując:
„gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16).

„gj.sport.numer kandydata/kandydatki” (np. gj.sport.46)

Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. Każdy sms to 3 punkty
2. Wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) lub Biura Ogłoszeń „Gazety Jarocińskiej” (Jarocin, ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości). 

LISTA KANDYDATÓW DO TYTUŁU SPORTOWCA ROKU 2017.

 1. Martyna Stasik (SMS: gj.sport.32 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Dziewiąta zawodniczka Mistrzostw Europy Juniorów na Cyprze, mistrzyni Polski Juniorów, startowała w trzech turniejach Pucharu Świata (w Warszawie - 3. miejsce, słoweńskim Mariborze i holenderskim Eindhoven), zwyciężczyni kilku turniejów Pucharu Polski, członkini kadry narodowej.

 1. Paweł Lewandowski (SMS: gj.sport.19 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Mistrz Polski Weteranów, który w I grupie wiekowej poprawił wszystkie rekordy Polski.

 1. Aleksandra Łukomska (SMS: gj.sport.20 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

W minionym roku dziewięcioletnia warcabistka zdobyła sześć medali (2 złote i 4 brązowe) w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10 w warcabach 64 i 100-polowych. Dzięki tym wynikom dostała się do kadry Polski i reprezentowała nasz kraj w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (w Dąbkach) i Młodzieżowych Mistrzostwach Europy na Białorusi.

 

 1. Dawid Aleksandrowicz (SMS: gj.sport.3 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Białej Podlaskiej w chodzie na 5000 m. W tej samej konkurencji został również mistrzem Wielkopolski w Poznaniu oraz złotym medalistą Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Goleniowie.

 1. Mateusz Topór (SMS: gj.sport.34pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Złoty medalista Pucharu Polski w No Gi Jiu Jitsu, srebrny medalista Octopus Cup w Łodzi, zdobywca brązowych medali w Mistrzostwach Polski w No Gi Jiu Jitsu i Pucharze Polski w brazylijskim Jiu Jitsu.

 1. Piotr Skokowski (SMS: gj.sport.31 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Podstawowy obrońca Jaroty, jego precyzyjne dośrodkowania i strzały lewą nogą, zwłaszcza ze stałych fragmentów, siały popłoch w drużynach rywali Jaroty. Poprowadził jarociński zespół do 4. miejsca w poprzednim sezonie III ligi i wywalczenia Okręgowego Pucharu Polski, a w obecnym zdobył już 8 goli.

 1. Julia Musiołowska (SMS: gj.sport.23 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w chodzie na 3000 m, również brązowe medale wywalczyła w tej konkurencji w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Mistrzostwach Wielkopolski.

 1. Agnieszka Becela (SMS: gj.sport.43pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Kapitan zespołu kadetek, który w minionym sezonie zajął 6 miejsce w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. W tym sezonie jest kapitanem drużyny juniorek.

 1. Piotr Ziętek (SMS: gj.sport.41pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Kapitan Gromu, zawodnik z największą liczbą rozegranych spotkań w ubiegłym roku, filar defensywy zespołu z Goliny.

 1. Julia Idzikowska (SMS: gj.sport.9 pod numer 7148 koszt to 1,23 zł z VAT)

Brązowa medalistka XXIII Finału Ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m (rocz. 2006) – czas 46,42 s.

Ważna informacja jest taka, że numery, które zostały nadane uczestnikom plebiscytu nie zmienią się w drugim etapie konkursu. Zostają one takie same, a punktacja zaczyna się od zera.

Sposób głosowania się nie zmienia. Jak można zagłosować?

1. By oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując:
„gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16).

„gj.sport.numer kandydata/kandydatki” (np. gj.sport.46)

Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. Każdy sms to 3 punkty
2. Wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) lub Biura Ogłoszeń „Gazety Jarocińskiej” (Jarocin, ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości). 

Lista trenerów pozostaje bez zmian.

LISTA KANDYDATÓW DO TYTUŁU TRENERA 2017 ROKU:

Dawid Bierła – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.1 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener medalistek Mistrzostw Polski Julii Musiołowskiej i Agnieszki Wypychowskiej. Wychowawca wielu lekkoatletów UKS-u Przełaj Żerków.

Andrzej Gorzelańczyk – SP Mieszków i SP Roszków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.2 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Opiekun Emila Jędraszaka, złotego medalisty „Czwartków lekkoatletycznych”. W przeszłości wychowawca także kilku innych medalistów tych najważniejszych zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych.

Mateusz Gościniak – Juvenia Puszczykowo/MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.3 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener pięciu medalistów lekkoatletycznych Mistrzostw Polski. Dotychczas pracował w klubie Juvenia Puszczykowo, od nowego roku w MKS Jedynka Jarocin. Trener zaplecza kadry narodowej.

Paweł Janas – WKS Witaszyce – piłka nożna

sms o treści gj.trener.4 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener WKS-u Witaszyce, który do końca sezonu 2016/2017 walczył o awans do klasy okręgowej. Nie udało się go wywalczyć, ale WKS pozostaje czołową drużyną piłkarskiej A-klasy.

Jacek Kolecki – Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna

sms o treści gj.trener.5 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W minionym roku uzyskał uprawnienia trenera UEFA A, pracuje z zespołem młodzików starszych (rocz. 2005), z którym wywalczył awans do I ligi okręgu poznańskiego, co daje zespołowi możliwości rywalizacji z najlepszymi klubami w Wielkopolsce, m.in. Wartą czy Lechem.

Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza – piłka nożna

sms o treści gj.trener.6 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener LZS-u Cielcza, który po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach kaliskiej A-klasy piłkarskiej i jest blisko wywalczenia awansu.

Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo

sms o treści gj.trener.7 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener Mileny Jędrzejak, mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym, zawodniczki odnąszącej sukcesy także na torze i w zawodach MTB.

Janusz Niedźwiedź - JKS Jarota Jarocin – piłka nożna

sms o treści gj.trener.8 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener, z którym Jarota Jarocin wywalczyła w ubiegłym sezonie 4. miejsce w rozgrywkach III ligi i wywalczyła Okręgowy Puchar Polski.

Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo

sms o treści gj.trener.9 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Legendarny trener, założyciel klubu Ippon Jarocin. Wychowawca wielu medalistów mistrzostw Polski.

Sebastian Waszkiewicz – Grom Golina – piłka nożna

sms o treści gj.trener.10 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Od wielu sezonów trener Gromu Golina, który mimo iż przed każdą rundą wprowadza do drużyny zdolnych wychowanków, potrafi ciągle utrzymywać zespół w czołówce kaliskiej A-klasy.

Piotr Wesołek – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.trener.11 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Od wielu lat trener taekwondo w Jarocinie (i nie tylko), wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych.

Zdzisław Witczak – PUKS Antonio Jarocin – piłka nożna

sms o treści gj.trener.12 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Założyciel klubu PUKS Antonio Jarocin, w minionym roku drużyny młodzików i orlików zajęły czołowe miejsca w ligach okręgu kaliskiego, a jedna z drużyn dotarła do finału wojewódzkiego turnieju „O Puchar Tymbarku”. Prowadzone przez niego zespoły mają na koncie także sporo sukcesów w turniejach halowych.

Bartosz Włodarek – Sparta Jarocin – rugby

sms o treści gj.trener.13 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Wychowawca wielu utalentowanych zawodników, w 2017 roku trzech jego podopiecznych brało udział w konsultacjach młodzieżowej kadry narodowej U-20.

Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.14 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener medalisty mistrzostw Polski Dawida Aleksandrowicza, od wielu lat wychowawca licznej grupy lekkoatletycznych talentów w UKS-ie Przełaj Żerków.

Jakub Chlebowski – Siatkarz Jarocin – siatkówka

sms o treści gj.trener.15 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W minionym sezonie prowadził w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej zespoły młodziczek i kadetek. Oba zajęły w nich 6. miejsce. W tym sezonie trenuje kadetki i juniorki.

REGULAMIN PLEBISCYTU

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A