› Aktualności
15:10 / 06.08.2018

Sprzedawały ciuchy, dodatki i biżuterię. Oddały po złotówce. Uzbierało się prawie 400 zł [VIDEO]

Sprzedawały ciuchy, dodatki i biżuterię. Oddały po złotówce. Uzbierało się prawie 400 zł [VIDEO]

fot. Lidia Sokowicz

388 zł zostanie przekazane na leczenie Kariny Antczak z Magnuszewic, która potrzebuje pomocy w zakupie leku dającego jej szansę na wygraną z rakiem. To wynik Gołębiego Babiego Targu i złotówek przekazywanych od każdej przeprowadzonej w niedzielę transakcji.

 

R E K L A M A

 

Na Gołębim Babim Targu w ciągu czterech godzin można było kupić nie tylko ciuchy, ale również buty, torebki, szaliki, apaszki i biżuterię. Pojawiły się też stoiska z ciuszkami dla dzieci oraz punkt, w którym można było nabyć lub zamówić kosmetyki. Niektóre panie przymierzały ubrania na miejscu, inne wolały skorzystać z kinowego zacisza, gdzie mogły się również przejrzeć w lustrze.  

Uczestniczki kiermaszu - kupujące i sprzedające - bardzo chwaliły inicjatywę Kawiarni Filmowej i kina „Echo”. Wyrażały nadzieję, że przedsięwzięcie będzie miało kontynuację w przyszłości.

 

Zbiórka dla Kariny Antczak jest prowadzona za pośrednictwem portalu www.siepomaga.pl/ratunekdlakariny. Przez dwa tygodnie udało się zebrać nieco ponad połowę potrzebnej kwoty. Brakuje jeszcze 18 tys. zł.

 

 

R E K L A M A
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 4