› Aktualności
17:00 / 10.06.2019

Sto dwadzieścia pań na Forum Aktywnych Kobiet [GALERIA

Sto dwadzieścia pań na Forum Aktywnych Kobiet [GALERIA

fot. Fundacja "Zerknij Tu"

W Żerkowie odbyło sie Forum Aktywnych Kobiet z gminy Żerków.

 

W ubiegłym tygodniu odbyło się Forum Aktywnych Kobiet w gminie Żerków. Celem spotkania było przede wszystkim podsumowanie działań lokalnych Centrów Wolontariatu przy Kołach Gospodyń Wiejskich.

 

 

[Wielki Festyn Rodzinny w Żerkowie - czytaj TUTAJ]

 

 

Prezes Fundacji "Zerknij Tu" Dorota Surma podsumowała wydarzenia projektu: Lokalne Centra
Wolontariatu w Gminie Żerków. Był on realizowany we współpracy z dziesięcioma KGW, w ramach którego zorganizowanych zostało trzydzieści różnych wydarzeń dla mieszkańców.

 

 

Gościem specjalnym była Magdalena Sokołowska - Leger właścicielka firmy MELIORES Centrum Rozwoju Osobistego, która zawodowo wspiera przedsiebiorstwa, instytucje edukacyjne oraz administracyjne w doskonaleniu kompetencji miekkich. 

 

 

Wszystko zaczyna się w naszej głowie, nie możemy wciąż czekać, doceniajmy co mamy i pamiętajmy, że ludzie szczęśliwi żyją w teraźniejszości - powiedziała Magdalena Sokołowska - Leger przybyłym na spotkanie kobietom. 

 

 

Na forum goszczono również Beatę Walczak - Silińską z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która opowiedziała przybyłym kobieta o zmanach w przepisach dotyczacych działania oraz zakładania Koła Gospodyń Wiejskich. 

 

 

W trakcie gali każde z piętnastu KGW, działających na terenie gminy Żerków, otrzymało od burmistrza Michała Surmy oraz członka Zarządu Powiatu Mariusza Stoleckiego podziękowania i gratulacje za działalność społeczną i zaangażowanie w rozwój Lokalnych Centrów Wolontariatu.

 

 

Wydarzenie, którego organizatorem była Fundacja „Zerknij Tu” dofinansowane zostało ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 32