› Sport i rekreacja
21:27 / 17.02.2017

Stracili zwycięstwo w końcówce

Stracili zwycięstwo w końcówce

Bardzo wyrównany mecz rozegrała Jarota Jarocin z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Pierwszy sparing po powrocie z obozu przygotowawczego w Uniejowie zakończył się remisem 1:1. Niewiele brakowało, a JKS wygrałby to spotkanie. - Ten mecz był wyrównany z obu stron. Były momenty, kiedy my dominowaliśmy, ale też kiedy robił to przeciwnik. Jednak nie zawsze chodzi o dominowanie, a bardziej o granie w piłkę - powiedział po spotkaniu trener Janusz Niedźwiedź.

Po szybko zdobytej bramce przez Mateusza Molewskiego, Jarota zdawała się mieć mecz pod kontrolą, ale ostatnie minuty należały do gości, który wykorzystali prosty błąd rywali i Sebastian Kmiecik - który rozegrał bardzo dobre spotkanie - musiał wyciągać piłkę z siatki. - Trochę żal, że w końcówce straciliśmy gola. Nie powinno się to zdarzyć i wcześniej nie miało to miejsca - dodał szkoleniowiec jarocińskiego zespołu.

W Jarocie ostatnio sporo się dzieje. Na razie jedną z większych niewiadomych jest ciągły brak drugiego bramkarza. Kto może nim być rezerwowym golkiperem i dlaczego Taras Maksymiv rozstał się z klubem? Na te pytania odpowiemy we wtorkowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

Jarota Jarocin - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1 (1:0)
1:0 - Mateusz Molewski (6.)
1:1 - (87.)

Jarota: Sebastian Kmiecik - Jędrzej Ludwiczak (46. Krzysztof Matuszak), Dawid Piróg, Piotr Skokowski (75. Idzikowski), Michał Grobelny - Łukasz Rylukowski, Damian Pawlak, Mateusz Molewski (87. Bartosz Sienkiewicz) - Hubert Antkowiak (89. Krystian Wawrzyniak), Christian Nnamani (73. Alan Janowski)

PLAN SPARINGÓW JAROTY
Jarota Jarocin - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1:0 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:1 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 5:2 [RELACJA]

Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 4:0 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Tarnovia Tarnowo Podgórne 5:0 [RELACJA]

Jarota Jarocin - ŁKS Łódź 0:2 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Miedź II Legnica 0:2 [RELACJA]

Jarota Jarocin - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1

Jarota Jarocin - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 7:1 [RELACJA]

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%