› Aktualności
07:49 / 09.06.2019

Strażacy będą lali na wyścigi

Strażacy będą lali na wyścigi

fot. Archiwum jarocinska.pl

Dzisiaj będą rywalizowali strażacy ochotnicy z gmin Nowe Miasto i Jaraczewo.

 

 

Zawody sportowo-pożarnicze dla ochotników z gminy Jaraczewo odbędą się w Noskowie. Wystartuje w nich 31 drużyn : w grupie żeńskiej 12-15 lat - 4 drużyny: grupa męska 12-15 lat - 7 drużyn, grupa żeńska powyżej 16 - 7 drużyn i grupa męska powyżej 16- 13 drużyn.

 

Druhowie zbierają się o godzinie 13.00 na boisku w Noskowie, a pół godziny później rozpoczną się zawody. Ochotnicy będą rywalizowali w ćwiczeniu bojowym i sztafecie pożarniczej.

 

 

Z kolei w Klęce będą rywalizowali strażacy z gminy Nowe Miasto [ZOBACZ TUTAJ]Nowy szef wielkopolskich strażaków i kolejna funkcja dla jarocińskiego prezesa [ZOBACZ TUTAJ].

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Burmistrz przyjechał z nowoczesną kuchenką gazową [ZDJĘCIA, LIVE]

Ten rok jest szczególny dla gospodyń z Panienki. Na początku marca panie zostały uhonorowane nagrodą im. Józefa Ślisza. Były jednym z 10 kół w kraju, które otrzymały wyróżnienie

 Wczoraj świętowały jubileusz 70-lecia. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w miejscowym kościele [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%