› Aktualności
06:36 / 10.06.2019

Strażacy z gminy Nowe Miasto pokazali, co potrafią [GALERIA]

Strażacy z gminy Nowe Miasto pokazali, co potrafią [GALERIA]

fot. Anna Kopras-Fijołek

Wśród dopingujących okrzyków i braw publiczności strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Nowe Miasto nad Wartą rywalizowali o zwycięstwo.

 

Gminne zawody sportowo-pożarnicze zorganizowane zostały na stadionie w Klęce. W dwóch konkurencjach: w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym wystartowało 15 drużyn z Boguszyna, Klęki, Nowego Miasta, Szypłowa i Wolicy Koziej.

 

W skład komisji sędziowskiej weszli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej oraz członkowie OSP z powiatu średzkiego. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

            Impreza współfinansowana jest przez Urząd Gminy w Nowym Mieście nad Wartą, w ramach Gminnego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zadanie realizowane jest przez OSP w Klęce. Partnerami są Komenda Powiatowa PSP w Środzie Wielkopolskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. TRWA ZBIÓRKA. I TY MOŻESZ POMÓC

 

WYNIKI ZAWODÓW

drużyny żeńskie powyżej 16 lat

1. Klęka

2. Szypłów

3. Nowe Miasto

4. Boguszyn

 

drużyny męskie powyżej 16 lat

1. Klęka

2. Szypłów

3. Nowe Miasto

4. Wolica Kozia

 

drużyny żeńskie poniżej 16 lat

1. Klęka

2. Boguszyn

 

drużyny męskie poniżej 16 lat

1. Klęka

2. Szypłów

3. Nowe Miasto

4. Boguszyn

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 73