› Aktualności
13:19 / 11.01.2019

Studniówki 2019. Czas zacząć bal - pierwszy w sali Impresja

Studniówki 2019. Czas zacząć bal - pierwszy w sali Impresja

fot. Janek Marcinkowski

Młodzież z naszych szkół średnich rozpoczyna czas studniówek. Dzisiaj pierwszy bal. Przygotowania trwały przez kilka miesięcy. Były wizyty u fryzjera, kosmetyczni, buszowanie po sklepach i gorączkowe dyskusje - jak sukienka, jakie buty, fryzura i paznokcie. Nie bez znaczenia była też… bielizna.

 

Na studniówkach może się balować ponad 600 tegorocznych maturzystów z naszych szkół średnich. Szkoły, które mają do tego odpowiednie warunki organizują bale w swoich salach gimnastycznych. Inne wynajmują specjalnie na tę okazję lokale w restauracjach.

 

Tegoroczne bale maturzystów zainauguruje młodzież z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Będą się bawili dzisiaj - 11 stycznia w sali „Impresja” w Bachorzewie. Początek balu o godz. 18.00. Kto będzie następny?

 

Jutro - w sobotę, 12 stycznia zabawa czeka uczniów trzecich klas Liceum Społecznego w Jarocinie. Będzie nieco bardziej kameralnie, ponieważ maturzysto w jest 12 a bawić się będą w jarocińskiej restauracji Klubowa.

 

Później nastąpi przerwa związana z feriami zimowymi, żeby wznowić studniówkowy czas w piątek - 8 lutego. Wtedy o godz. 18.00 u „Szyszki” w Koźminie Wlkp. bawić się będą uczniowie trzecich klas liceum i czwartych technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie - jest ich 219.

 

Następnego dnia, w sobotę - 9 lutego odbędzie się bal tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Jest ich 150. Młodzież będzie się bawiła na szkolnej sali sportowej.

 

Sezon studniówek zakończy bal licealistów z ogólniaka przy Kościuszki w Jarocinie. Podobnie, jak uczniowie z „dwójki” będą się bawić na szkolnej sal sportowej. Studniówka w Liceum zaczynie się o godz. 18.00 - w sobotę - 16 lutego.

 

ZOBACZ jak młodzież przygotowywała się i bawila się na studniówkach w ubiegłym roku

 

W Liceum Ogólnokształcącycm w Jarocinie

 

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych Tarcach

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

 

[AKTUALIZACJA 19:30]

Bal trwa. ZOBACZ zdjęcia w naszej galerii. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 20