› Aktualności
07:10 / 06.09.2019

Tak pędził jaguarem, że stracił prawo jazdy

Tak pędził jaguarem, że stracił prawo jazdy

fot. pixabay

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych - alarmuje nieustanie policja. To z tego powodu tylko podczas wakacji 2018 roku, jadący zbyt szybko spowodowali prawie 1.400 wypadków drogowych. Niebawem policja opublikuje dane odnośnie tegorocznych wakacji [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Jarocińscy funkcjonariusze poinformowali o kolejnych piratach drogowych, dla których zbyt szybka jazda zakończyła się zatrzymaniem uprawnień.

 

Tydzień temu mundurowi prowadzili nadzór nad ruchem na ul. Poznańskiej w Jarocinie.

Dostrzegli jadącego bardzo szybko kierowcę jaguara. Ostatecznie okazało się, że mieszkaniec Jarocina przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 86 km/h.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pirat drogowy został ukarany mandatem karnym i punktami. Zostały mu też zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

 

Tak samo zakończyła się brawurowa jazda dla mieszkańca powiatu pleszewskiego.

 

 

Ten wpadł w niedzielę na ul. Mickiewicza w Żerkowie. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego audi A3 wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 95 km/h.

 

 Policja informuje, że wzrasta liczba kierowców, którzy przekraczają prędkość. W sierpniowy weekend jarocińscy funkcjonariusze zatrzymali 107 kierowców, którzy jechali za szybko[ZOBACZ TUTAJ]   

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Czy przekraczasz prędkość?

Czy przekraczasz prędkość?

ankieta dodana 04.07.2019, ilość wszystkich głosów: 197
CZĘSTO
31%
SPORADYCZNIE
51%
NIGDY
18%
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%