› Aktualności
14:03 / 11.01.2019

Telewizja odwiedziła pana Sebastiana z Jarocina. Zajrzeli do jego ogrodu

Telewizja odwiedziła pana Sebastiana z Jarocina. Zajrzeli do jego ogrodu

Jarocin. Rok w ogrodzie extra. TVP1W najbliższą sobotę - 12 stycznia - ok. 7.40 w TVP1 program "Rok w ogrodzie Extra" zaprosi wszystkich widzów do ogrodu Sebastiana Seemanna z Jarocina.

 

„Są tu oryginalne rośliny jak np. kilkuletnia Albicja jedwabista. Są miejsca trudne, suche i gorące, na które także jest pomysł. Rosną oryginalne sosny - jedne z ulubionych roślin właścicieli. Ogród tworzony własnoręcznie od kilku lat, a jak to wychodzi ... zobaczcie w sobotę 12 stycznia ok. 7.40 w TVP!. Warto” - napisali filmowcy na swoim profilu społecznościowym.

 

Jesienią ubiegłego roku redakcja programu telewizyjnego „Rok w ogrodzie extra” przygotowywała w Jarocinie zdjęcia do swojego programu. Ekipa odwiedziła wówczas ogród Ireneusza Kazimierskiego znajdujący się na Rodzinnych Ogrodach Działkowych im. Adama Mickiewicza w Jarocinie oraz przydomowe królestwo Sebastiana Seemanna. Emisja odcinka o pasji pana Ireneusza odbyła się 5 stycznia.

 

Program „Rok w ogrodzie extra” prowadzony jest przez dziennikarza telewizyjnego, redaktora programu „Rok w ogrodzie” Marka Jezierskiego, który odwiedzając najpiękniejsze polskie ogrody stara się rozwiązać różne problemy działkowców. Misją programu jest pokazanie zielonych zakątków zaprojektowanych przez właścicieli - amatorów, którzy dbają o nie z wielką miłością i zaangażowaniem. Podczas czterogodzinnego nagrania właściciele przedstawiają historię powstania ogrodu, opowiadają o swojej pasji, roślinach w nim posadzonych oraz ciekawostkach ogrodniczych. Program ma charakter poradnikowy i cieszy się ogromną popularnością.

Anna Legowicz-Gogołkiewicz

› napisz do mnie
› moje inne artykuły
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 13