› Sport i rekreacja
17:29 / 30.12.2017

TKS Siatkarz Jarocin obchodzi 20. urodziny

TKS Siatkarz Jarocin obchodzi 20. urodziny

fot. Dawid Borucki

Turniej piłki siatkowej z okazji XX-lecia TKS Siatkarz Jarocin.

R E K L A M A

 

 

W sobotnie popołudnie w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie rozegrany został turniej z okazji XX-lecia istnienia klubu TKS Siatkarz. W zawodach zaprezentowało się jedenaście drużyn. Organizatorzy podzielili rozgrywki na trzy grupy: żeńską, męską I i męską II.

Panie grały dzisiaj obligatoryjnie cztery sety, bez tie-breaka. Najlepsze okazały się zawodniczki III-ligowej Baryczy Janków Przygodzki. Drugie miejsce przypadło gospodyniom, o czym zadecydował gorszy bilans setów. Na trzeciej pozycji uplasowały się siatkarki MUKS-u Jantar Kalisz.

Panowie rywalizowali do dwóch wygranych partii. W turnieju męskim I triumfowali Ostrowianie, którzy wyprzedzili zawodników z Krotoszyna, Siatkarza Jarocin i Kaniasiatkę Gostyń. W drugiej grupie mężczyzn triumfowała ekipa z Jaraczewa, która w całym turnieju nie przegrała nawet seta. Za ich plecami znaleźli się Bukat Jarocin, Piątka i Przyjaciele oraz Korno Team.

Turniej był również okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych osób związanych z jarocińską siatkówką. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Jerzy Gaudecki, Jacek Kardach i Michał Sorek.

R E K L A M A
5
0
oceń tekst 5 głosów 100%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 21