Trwa niesamowita seria Jaroty, która wciąż jest liderem

Trwa niesamowita seria Jaroty, która wciąż jest liderem - Zdjęcie główne

Jarota Hotel Jarocin wciąż kontynuuje świetną passę. W VII kolejce podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali 1:0 Ostrovię Ostrów i nadal prowadzą w rozgrywkach. Za tydzień, również na własnym stadionie, podejmować będą w hitowym pojedynku wicelidera - Wartę Poznań.

Jarociniacy po raz kolejny bardzo szybko objęli prowadzenie. Już w 4. minucie Hubert Antkowiak zagrał piłkę wzdłuż bramki do wbiegającego w pole karne Jacka Pacyńskiego. Doświadczony pomocnik Jaroty nie zdołał zdobyć gola, ale wyręczył go obrońca gości, który przypadkowo pokonał swojego bramkarza.

Jarota kontrolowała grę, choć przewagę, zwłaszcza po przerwie, osiągnęła Ostrovia. Bardzo dobrze spisywała się jednak defensywa gospodarzy. Goście atakowali, ale nie potrafili sobie stworzyć okazji do zdobycia bramki.

Więcej o meczu w „Gazecie Jarocińskiej”.

Jarota Hotel Jarocin – Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:0 (1:0)
1:0 – samobójcza, po dośrodkowaniu Huberta Antkowiaka do Jacka Pacyńskiego (4.)

Jarota Hotel: Mateusz Filipowiak – Dawid Piróg, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski (20. Jędrzej Ludwiczak) - Krzysztof Czabański, Michał Grobelny - Hubert Antkowiak (82. Mateusz Dunaj), Mateusz Ławniczak (90. Dawid Dolata), Jacek Pacyński (72. Mikołaj Marciniak) – Dominik Chromiński