Trzecia z rzędu porażka Jaroty

Trzecia z rzędu porażka Jaroty - Zdjęcie główne

Trzeciej z rzędu porażki doznała Jarota Jarocin. Tym razem podopieczni Czesława Owczarka przegrali 0:3 z Olimpią Grudziądz. - Jarota będzie grała dalej. Czy z Owczarkiem czy bez Owczarka - powiedział po meczu trener Jaroty.

Pierwsza, wyrównana połowa nie zapowiadała klęski. Jarota stworzyła sobie nawet lepsze sytuacje, ale zabrakło skuteczności. W najgroźniejszej Bartosz Kieliba trafił piłką ...i głową w słupek.

Druga część przebiegała już pod dyktando Olimpii, która szybko objęła prowadzenie po strzale Tomasza Rogóża z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i zmyliła Dariusza Brzostowskiego.

Chwilę później Jarota miała okazję na wyrównanie, ale po strzale Jonasza Jeżewskiego bramkarz Olimpii sparował piłkę na słupek.

W końcówce Jarota musiała się odkryć, co wykorzystali goście. Najpierw idealnym uderzeniem w okienko z rzutu wolnego popisał się Mariusz Kryszak, a dwie minuty później wynik na 3:0 ustalił Grzegorz Domżalski.

W sobotę Jarota stanie przed szansą rehabilitacji. W Zielonej Górze zmierzy się z Lechią. Początek meczu o godz. 17.00.

Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:0)
0:1 - Tomasz Rogóż (47.)
0:2 - Mariusz Kryszak (82.)
0:3 - Grzegorz Domżalski (84.)

Jarota: Dariusz Brzostowski, Paweł Majusiak, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Mateusz Śliwa - Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Czabański (74. Maciej Stawiński) - Patryk Cierniewski (54. Karol Danielak), Krzysztof Gościniak, Jonasz Jeżewski (67. Szymon Matuszewski) - Krzysztof Bartoszak

Olimpia: Paweł Zarzycki, Dawid Wacławczyk (72. Bartosz Hajczuk), Bartłomiej Kowalski, Krzysztof Brede, Jarosław Ratajczak, Mariusz Pawlak, Mariusz Kryszak, Grzegorz Domżalski, Piotr Ruszkul (76. Hubert Kościukiewicz), Tomasz Rogóż, Przemysław Sulej (70. Paschal Ekwueme)

Żółte kartki: Krzysztof Czabański, Karol Danielak, Krzysztof Gościniak, Szymon Matuszewski (Jarota)