› Sport i rekreacja
22:10 / 08.03.2019

Trzecioligowcy wracają na boiska. Jarota zaczyna z Wierzycą

Trzecioligowcy wracają na boiska. Jarota zaczyna z Wierzycą

fot. Dawid Borucki/Archiwum

Po zimowej przerwie na boiska powracają trzecioligowe drużyny piłkarskie. Na początek rundy wiosennej Jarota w sobotę 9 marca podejmować będzie w Jarocinie Wierzycę Pelplin. 

R E K L A M A

 

Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Nie licząc Wdy Świecie, która wycofała się w przerwie zimowej z rozgrywek, spotkają się bowiem zespoły, które znajdują się najniżej w tabeli. Wierzyca jest po rundzie jesiennej na siedemnastym miejscu, tracąc pięć punktów do znajdującej się o jedną pozycję wyżej Jaroty. 

Dla Piotra Garbarka będzie to ligowy debiut na ławce trenerskiej Jaroty, a zarazem od razu bardzo ważny sprawdzian. Już ten mecz może bowiem mieć istotne znaczenie dla losów rywalizacji o utrzymanie się w rozgrywkach III ligi. 

Warto w tym momencie wesprzeć drużynę, która tylko głównie dzięki ogromnemu wysiłkowi jej wychowanków, grającego prezesa Krzysztofa Matuszaka i nowego trenera Piotra Garbarka, zdołała zimą uniknąć losu Wdy. 

Początek spotkania o godz. 15.00. Kibice, zgodnie zapowiedziami nowego Prezesa i Zarządu, mogą obejrzeć to spotkanie za darmo. Należy jednak w kasach stadionowych pobrać darmowe bilety, dlatego warto pojawić się przy ul. Sportowej 6 nieco wcześniej. 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A