› Aktualności
12:22 / 12.04.2019

Trzy osoby w szpitalu. Wypadek na feralnym skrzyżowaniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Trzy osoby w szpitalu. Wypadek na feralnym skrzyżowaniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

fot. Elżbieta Rzepczyk

Dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, policja i straż pożarna interweniują na skrzyżowaniu ul. Jarmarcznej i Glinki w Jarocinie.

 

 

Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. W kraksie uczestniczył opel corsa i hyundai. Ten ostatni po zderzeniu zatrzymał się w polu.

Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały ranne. Karetkami pogotowia ratunkowego zostały zabrane do szpitala w Jarocinie.

 

 

Ruch odbywa się wahadłowo.

 Tutaj ktoś zginie. Trzeba coś zrobić z tym skrzyżowaniem powiedziała portalowi jedna z osób pracujących na miejscu zdarzenia  

 

To już kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu [ZOBACZ TUTAJ].

 


  [AKTUALIZACJA 13:45 ]

 


 - 54-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego wyjeżdżając oplem corsa z ulicy Batorego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Glinki  hyundaiem - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.


Hyundaiem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala.  Kobietom jadącym corsą nic się nie stało. Kierująca pojazdem była trzeźwa.                   
                    

Podpisz apel w sprawie czystego powietrza w Jarocinie. [LINK TUTAJ]

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Czy uważasz, że skrzyżowanie Glinki - Jarmarczna w Jarocinie jest niebezpieczne?

ankieta dodana 12.04.2019, ilość wszystkich głosów: 383
Zdecydowanie tak
77%
Zdecydowanie nie
20%
Nie jeżdżę tam
3%
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 6