› Aktualności
09:35 / 06.09.2019

Uczestniczka The Voice Of Poland na 115-leciu OSP Żerków [WIDEO]

Uczestniczka The Voice Of Poland na 115-leciu OSP Żerków [WIDEO]

fot. OSP Żerków

Już jutro Ochotnicza Straż Pożarna z Żerkowa obchodzi 115-lecie.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Obchody 115 rocznicy powstania OSP w Żerkowie zaplanowano na 7 września. Rozpoczną się około godziny 12.00 od uroczystej zbiórki wszystkich druhów, którzy następnie przemaszerują do kościoła na mszę świętą w ich intencji. Główne uroczystości zaplanowano na godzinę 14.00 w miejscowym amfiteatrze. Tam nastąpi odznaczenie zasłużonych druhów.

 

 

Jedną z większych atrakcji jubileuszu będzie Festiwal Orkiestr Dętych ze Środy Wielkopolskiej, Kobylina, Śremu oraz Żerkowa. Powitanie zaproszonych orkiestr odbędzie się o godz. 16.00 na żerkowskim rynku, skąd nastąpi przemarsz do amfiteatru. To tutaj o godz. 16.00 przewidziano ich koncert, który potrwa z do godz. 20.00.

 

 

Organizatorzy przewidzieli tez inne atrakcje dla uczestników uroczystości – liczne niespodzianki dla dzieci, a co najważniejsze występ Weroniki Szymańskiej. To uczestniczką 8 edycji The Voice Of Poland i mieszkanka Gniezna. W Żerkowie wystąpi ze swym z zespołem Lorem. W czerwcu pojawił sie ich oficjalny teledysk do utworu "Wszystko to ty".

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%