14:49 / 17.12.2018

Uśmiechnięty prezes Kaczyński. Zobaczcie, kto stoi za szefem PiS-u....

Uśmiechnięty prezes Kaczyński. Zobaczcie, kto stoi za szefem PiS-u....

fot. Media społecznościowe

Uśmiechnięty prezes Jarosław Kaczyński. Zobaczcie, kto stoi za szefem PiS-u.

Liceum w Koninie. Na spotkaniu z wyborcami prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Są dziennikarze, mikrofony i kamery telewizyjne. Z tyłu, za prezesem, pod tablicą, stoją młodzi działacze dzisiaj partii rządzącej.

 

 

Zdjęcie jakich mnóstwo w sieci... a jednak sporo aktualnych działaczy PiS-u i nie tylko, wiele by dało by mieć taką pamiątkę. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy względy u prezesa partii rządzącej wiele znaczą.

Fotografie w formie wspominek opublikowała na swoim profilu społecznościowym Lidia Czechak, niedawno wybrana na starostę powiatu jarocińskiego [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Zdjęcia dokumentują rok 2004. Za chwilę PiS przejmie w Polsce władzę po raz pierwszy.  Nasza starosta ma 28 lat i trzeba to napisać - jest wierna partii braci Kaczyńskich. 

 

- To był okres wyborów do Europarlamentu. Startowałam wówczas z trzeciego miejsca na liście PiS-u i stąd moja obecność - przypomina sobie okoliczności Lidia Czechak. - Byliśmy wówczas na spotkaniu w jakiejś szkole, widać, że to sala lekcyjna. Jak mnie pamięć nie myli - to Stare Miasto Konin.

 

 

 

Czechak próbowała też swoich sił w wyborach na burmistrza Jarocina  i po raz kolejny do Sejmu z list PiS. Wciąż przypomina się, że gdyby wtedy z jednej listy nie wystartował Bartosz Walczak, obecna starosta byłaby pierwszą kobietą posłem z naszego terenu.

 

Potem będzie radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i dwukrotnie radną Rady Miejskiej w Jarocinie. Kolejno będzie też kierować ARiMR w Jarocinie i Poznaniu (jako zastępca dyrektora) - ZOBACZ TUTAJ.  

 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 3