› Aktualności
14:33 / 05.12.2018

UWAGA! Zagłosuj na Nowe Miasto - ma szansę na nagrodę

UWAGA! Zagłosuj na Nowe Miasto - ma szansę na nagrodę

fot. wiemczymoddycham.pl

Do 5 grudnia, a więc do dzisiaj można głosować na szkołę w Nowym Mieście - dzięki temu może zdobyć czujnik jakości powietrza. Nowe Miasto jest dziś na 82. miejscu. 

 

R E K L A M A

100 miejsc z największą ilością głosów otrzyma bezpłatnie of firmy Aviva czujnik jakości powietrza firmy Airly. - Dane pozyskiwane z urządzenia będą dostępne w czasie rzeczywistym na stronie airly.eu/map/pl - będzie to świetny materiał edukacyjny, jak również informacja dla mieszkańców, jakim powietrzem na co dzień oddychamy - mówi Łukasz Kowalczyk, prezes fundacji ekologicznej "Zielony Ślad" mającej swą siedzibę w Komorzu (gm. Nowe Miasto nad Wartą).

 

- A niestety - jakość powietrza w małych miejscowościach potrafi być dużo gorsza niż w dużych miastach - co sam udowodniłem, robiąc pomiary na terenie gminy Nowe Miasto. Dodatkowo 50 szkół z największą liczbą głosów otrzyma wewnętrzne sensory mierzące jakość powietrza.

 

Łukasz Kowalczyk zgłosił do udziału w konkursie Zespół Szkół w Nowym Mieście nad Wartą. Do dziś udało się zdobyć 247 głosów (aktualny ranking dostępny na stronie wiemczymodycham.pl/ranking), co daje placówce obecnie 82. miejsce.

 

Głosowanie trwa do dzisiaj. Szczegóły konkursu na stronie wiemczymoddycham.pl 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A