› Aktualności
14:07 / 09.09.2019

W Nowym Mieście będzie tak jak w Warszawie

W Nowym Mieście będzie tak jak w Warszawie

fot. Anna Kopras-Fijołek

Co dalej ze ściekami komunalnymi z Nowego Miasta nad Wartą - nadal nie wiadomo.

 

Warianty są dwa - pierwszy zakłada przekazywanie ścieków do oczyszczalni w Boguszynie, drugi natomiast - do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie. Decyzja powinna zostać podjęta w najbliższym czasie - planowane jest bowiem zamknięcie obecnie funkcjonującej oczyszczalni w Nowym Mieście. Na ostatniej sesji miała zapaść decyzja, co dalej ze ściekami. Tymczasem radny Juliusz Twardowski złożył wniosek formalny o wycofanie tego punktu z porządku i przesunięcie go na następną sesję. Uważa bowiem, że radni nie wiedzą, nad czym będą głosować. Innego zdania był radny Feliks Stratyński.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

- Po co my to odkładamy? Na końcu będzie tak jak jest dzisiaj w Warszawie, że będziemy beczkami wywozić ścieki do innych oczyszczalni. Bo w Nowym Mieście jest, jak jest - stwierdził.

 

Szerzej na ten temat w kolejnym numerze "Gazety".

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE. I TY MOŻESZ IM POMÓC

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%