› Sport i rekreacja
20:53 / 28.02.2020

W sobotę Jarota zagra z Centrą

W sobotę Jarota zagra z Centrą

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W sobotę, 29 lutego Jarota Jarocin rozegra pierwszy mecz o stawkę w 2020 roku. W 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski rywalem podopiecznych Piotra Garbarka będzie Centra Ostrów Wlkp.

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

 

 

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020. W sobotę w Jarocinie na boisku przy ul. Maratońskiej Jarota Jarocin zmierzy się z IV-ligową Centrą Ostrów Wlkp. Początkowo starcie miało odbyć się w Ostrowie, ale Centra poprosiła o zmianę miejsca spotkania.

Jarota świetnie rozpoczęła rok 2020 w sparingach. W sześciu meczach, JKS wygrywał pięciokrotnie - z LKS Gołuchów, Polonią Środa Wlkp., Polonią Leszno, Mieszkiem Gniezno oraz Wartą Sieradz, a raz zremisował - z Sokołem Kleczew. Dobrze na początku roku spisuje się również Centra, która wygrała trzy mecze towarzyskie, a jeden zremisowała.

Początek spotkania o godzinie 13.00.

 

 

Kadra Jaroty Jarocin na rundę wiosenną:

Bramkarze: Sebastian Kmiecik, Marcin Antczak, Damian Walkowiak

Obrońcy: Sebastian Golak, Dawid Idzikowski, Alan Janowski, Patryk Kieliba, Jędrzej Ludwiczak, Piotr Skokowski, Igor Skowron

Pomocnicy: Mateusz Dunaj, Szymon Gałczyński, Szymon Komendziński, Dawid Krzyżaniak, Marcin Maćkowiak, Damian Pawlak, Szymon Piekarski, Wiktor Smołaga, Kacper Szymankiewicz

Napastnicy: Krzysztof Bartoszak, Miłosz Kowalski, Michał Niedźwiedzki

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART