› Aktualności
09:41 / 24.03.2019

W środku nocy zauważono ogień w pałacu. Siedem zastępów straży w akcji

W środku nocy zauważono ogień w pałacu. Siedem zastępów straży w akcji

Informacja o pożarze w budynku wielorodzinnym w Klęce (gm. Nowe Miasto) postawiła w środku nocy na nogi strażaków.

 

Przed godziną 1.00 w nocy dyżurny operacyjny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej otrzymał wezwanie do pożaru jednego z mieszkań w pałacu w Klęce.

Kiedy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia okazało się, że nadpalone są drzwi wejściowe oraz podłoga w jednym z mieszkań.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano siedem zastępów: 2 JRG Środa Wielkopolska, 2 OSP Klęka, 2 OSP Nowe Miasto i OSP Cielcza Wezwano również policję.

 

Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia. Oficer dyżurny średzkiej policji informuje, iż na chwilę obecną nie można mówić o podpaleniu.
 

W pamięci strażaków i mieszkańców Klęki pozostaje zapewne pożar sprzed trzech lat, kiedy w płomieniach stanęła kamienica. Paląca się klatka schodowa odcięła drogę ucieczki niektórym lokatorom. Dlatego ludzie ratowali się skacząc z okien [ZOBACZ TUTAJ]

 

Czytaj również: Pijany 16-latek jeździł busem. Wpadł do rowu. Chciał wywieść w pole policję. Nie udało się [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%