› Aktualności
12:54 / 11.09.2019

W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie. To wzbudziło podejrzenia policji...

W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie. To wzbudziło podejrzenia policji...

Kolejny raz mieszkańcy gminy Jaraczewo dali się poznać w sąsiednim powiecie gostyńskim z nie najlepszej strony. Kilka tygodni temu informowaliśmy o pijanym motorowerzyście, który wraz z kumplem jechał po alkohol. Wyprawę przerwała im policja [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 


Teraz znów mieszkaniec gminy Jaraczewo wpadł w ręce policji w Borku Wielkopolskim.

Co zrobił?                 

 

 

W niedzielę około godziny 23.00 na ul. Szosa Jaraczewska w Borku Wielkopolskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem 25-letniego mężczyznę.
 

- W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. W związku z tym dokonali kontroli przedmiotów posiadanych przez tego mężczyznę. Ujawnili posiadanie narkotyków  - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.25-latek miał przy sobie blisko 6,5 grama marihuany i prawie 5 gram amfetaminy. Kierowcę poddano kontroli trzeźwości, która nic nie wykazała. Policjanci wykonali też narkotest, który z kolei wykazał zawartość i amfetaminy, i marihuany. Mężczyznę zatrzymano, zostało mu też zatrzymane prawo jazdy.
 

- Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli chodzi o kierowanie pod działaniem narkotyków, to pobrano krew do badań, która zostanie przeanalizowana i dopiero wtedy będzie mógł usłyszeć kolejny zarzut, za który grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Monika Curyk.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

Który z jarocińskich kandydatów ma Twoim zdaniem największe szanse na mandat?

WYBORY PARLAMENTARNE 2019 

ankieta dodana 11.09.2019, ilość wszystkich głosów: 1839
Elżbieta Cieślak (Lewica)
3%
Lidia Czechak (PiS)
23%
Jan Grzesiek (PSL)
12%
Krzysztof Kłosowski (Lewica)
6%
Stanisław Martuzalski (KO - PO)
12%
Agnieszka Rybacka (PSL)
3%
Jan Szczerbań (PiS)
25%
Żaden
16%
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020