› Aktualności
14:05 / 10.01.2019

W ubiegłym roku była gitara. Co teraz burmistrz ufundował na Orkiestrę? ZOBACZCIE

W ubiegłym roku była gitara. Co teraz burmistrz ufundował na Orkiestrę? ZOBACZCIE

fot. Archiwum/Bartek Nawrocki

W zeszłym roku burmistrz wystawił na aukcję prowadzoną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gitarę Zenka Martyniuka. Podczas tegorocznego, 27. finału można będzie wylicytować zaproszenie dla dwóch osób na przygotowaną przez Adama Pawlickiego kolację. Dodatkowo zapewniony jest dojazd kultowym „maluchem”, czyli Fiatem 126 P prowadzonym przez włodarza.

 

 

 

W swoim czasie Fiat 126p był jednym z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Mówi się, że ten produkowany od 1972 do 2000 roku model zmotoryzował nasz kraj. Arkady Fiedler, wnuk znanego podróżnika, za kierownicą swojego zielonego fiata 126p objechał najpierw Polskę, potem przejechał Afrykę oraz Azję, udowadniając przy tym, że dobrze przygotowana niewielka i prosta konstrukcja „malucha” jest w stanie wytrzymać trudy najdłuższej podróży. Jak zapewnia włodarz gminy, wylicytowana przejażdżka nie będzie aż tak długa, bo trzeba przecież zdążyć na kolację.

 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W CZASIE 27. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY [ZOBACZ TUTAJ]

 

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia.  Zebrane w ramach akcji pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Jarocinie działały będą 3 sztaby, a na scenie JOK Jarocin zaplanowano liczne warsztaty dla dzieci, licytacje oraz występy zespołów.

 

[ZOBACZ TEŻ] JAKUB OCHNIO POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY. PROTEZA JEST DLA NIEGO SZANSĄ NA NORMALNE ŻYCIE

 

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%