› Aktualności
15:41 / 10.08.2018

"Wakacje z Muszkieterami" w Puszczy Kampinoskiej. Pojadą dzieciaki z Jarocina

fot. Materiały organizatora

Czworo młodych jarocinian wyjedzie 12 sierpnia na bezpłatne kolonie do Puszczy Kampinoskiej w ramach charytatywnej akcji "Wakacje z Muszkieterami". Są oni w gronie 750 dzieci z całej Polski, którzy wezmą udział w akcji.

 

R E K L A M A

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji, wśród nich zabawy cyrkowe, wyjazdy do Warszawy i warsztaty artystyczne.

 

Letni wypoczynek jest finansowany przez właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, zaangażowanych w charytatywną działalność pomysłodawcy wyjazdów – Fundacji Muszkieterów. Już po raz trzeci ambasadorką "Wakacji z Muszkieterami" została medalistka olimpijska Sylwia Gruchała. Honorowy patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

 

− Każde dziecko zasługuje na niezapomniane wspomnienia z wakacji oraz odpoczynek po roku szkolnym. Jest to niezwykle ważne dla rozwoju dziecięcej ciekawości i kreatywności. Wizyta w Warszawie oraz Puszczy Kampinoskiej to dla podopiecznych Fundacji niepowtarzalna okazja zawarcia nowych przyjaźni czy też odkrycia swoich pasji - mówi Sylwia Gruchała.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A