› Kultura i Rozrywka
15:50 / 06.07.2018

Warsztaty parzenia herbaty w piątek, joga i spotkanie w niedzielę

Warsztaty parzenia herbaty w piątek, joga i spotkanie w niedzielę

fot. Kasia Dziekańska

Drugi z weekendów podróżniczych organizowanych w Jarocinie poświęcony jest Azji i Indonezji. Tematem kolejnego (20-22 lipca) będą Indie.

 

R E K L A M A

 

Weekend rozpoczął się dzisiaj popołudniowymi warsztatami parzenia herbaty. Ta oferta była skierowana do wąskiego grona odbiorców, ale w kolejnych wydarzeniach można wziąć udział bez żadnych ograniczeń.

 

Za dwa dni, w niedzielę 8 lipca na polanie przed pałacem Radolińskich odbędą się warsztaty jogi pod hasłem "Wakacyjny relaks". Zajęcia prowadzone będą w godz. 10.00-12.00. Przeznaczone są dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania. Rozpoczną się łagodną sekwencją asan (pozycji), łączącą ruch z oddechem, wzmacniającą, ale też odpowiednio rozluźniającą ciało. Na koniec będzie trochę jogowej teorii.

 

W tym samym dniu, ale już po południu o swoich wrażeniach z podróży po Azji opowie Katarzyna Dziekańska: "Pierwszy raz, do Indonezji, wyjechałam 8 lat temu. Nie za bardzo wiedząc, gdzie jadę i czego się spodziewać. Ten pierwszy wyjazd to był szok za szokiem. Upał, wilgotność, mix zapachów, ilość i zagęszczenie ludzi, motocykli, riksz, kompletny chaos na drogach… Wszystko chłonęłam z wielką ciekawością. Uczyłam się jak funkcjonować... zaliczyłam niejedną gafę.. Teraz wracałam tam jak do drugiego domu, do starych znajomych. I mam nadzieję, ze jeszcze wrócę tam nie raz!". Będzie też okazja do tego, aby zadać pytania na nurtujące tematy związane z podróżami i azjatycką kulturą. Niedzielne spotkanie odbędzie się w strefie relaksu na rynku. Początek o godz. 17.00

Na koniec egzotycznego weekendu zaplanowano koncert "Muzyka Sfer", wykonywany na misach i gongach. Początek o godz. 18.30.

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A